תחנות אוטובוס סולאריות

 

DST מזמינה אותך ליהנות מהשמש בזמן ההמתנה

תחנות האוטובוס של DST מציעות מערכות תאורה חכמות במיוחד הן מבחינת שיטות התאורה והן מבחינת המערכות האלקטרוניות התומכות:

שלט פרסום

לשלט הפרסום בתחנות האוטובוס יתרונות רבים: הוא משמש כמקור תאורה לאנשים בתחנה, הוא מקל על איתור התחנה בשעות החשיכה וכמובן הוא משמש כמקור לייצור הכנסות לצורך החזר ההשקעה בתחנה.שלטי הפרסום של DST מציעים עוצמת תאורה גבוהה במיוחד (Lx 1,500), פיזור אור אחיד על פני השלט ויעילות אנרגטית מכסימלית.


מערכת התאורה של שלט הפרסום מבוקרת מיקרו-מחשב ומבטיחה שתמיד תהיה התאורה החזקה והאטרקטיבית ביותר האפשרית מבחינת מזג האוויר. המערכת הממוחשבת עוקבת אחרי אורכם של הלילות ובתחילתו של כל לילה בודקת את מצב האנרגיה במצברים. המערכת מתכננת את אופן פעילות התאורה כך שתאיר בעוצמה מכסימלית בשעות בהן תנועת האנשים הינה הגדולה ביותר. במקרי קיצון בהם האנרגיה אינה מספיקה לתאורה בעוצמה מכסימלית לאורך כל הלילה, המערכת תקטין את עוצמת האור בשעות הקטנות של הלילה.

תאורה פנימית

תחנות האוטובוס של DST כוללות גם תאורת לדים חזקה בתוך התחנה. על מנת לחסוך באנרגיה (וכמובן לחסוך בעלויות של הפנל הסולארי והמצברים), התחנה מצויידת בגלאי נוכחות המעמעם את האור כאשר אין אנשים בתחנה. בתחנות בהן לא מותקן שלט פרסום קיימת האפשרות להשאיר חלק מהאורות דולקים בעוצמה מלאה לצורך איתור התחנה בחשיכה ע"י הנוסעים.

פנל סולארי

DST משתמשת בתחנות שלה בפנל סולארי חדשני וגמיש. בזכות הגמישות ניתן להצמיד את הפנל לחלק העליון של התחנה כך שלא יבלוט לעין.

מערכות אלקטרוניות חכמות

בתחנות האוטובוס אנו משתמשים בבקרי טעינה וניהול זרם מתוצרת החברה. מערכות אלו, שהינן המתקדמות בשוק, מאפשרות ניצול מכסימלי של כל קרן שמש לצורך הארה בשעות הלילה. בנוסף, מערכות אלה מבטיחות אורך חיים גדול במיוחד של כל חלקי המערכת, מהמצברים ועד גופי התאורה.